Cs Go FPS Sabitleme Kaldırma
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Cs Go FPS Sabitleme Kaldırma

0

Cs Go FPS Sabitleme Kaldırma

Cs Go, Arkadaşlarınız ile zevkle oynayabileceğiniz bir oyundur ve dünyanın her yerinden birçok insan tarafından sevilir, fakat bir çok kişi Cs Go FPS Sabitleme kaldırma seçeneğini araştırmaktadır, Birçok ünlü kişinin cs go oynadığı bilinmektedir. Cümlenin başında ki link üzerinden CS:Go oyununu indirebilirsiniz. Her yıl dünya çapında ilginç turnuvalar düzenleniyor ve takımların başında Türk milli takımı geliyor. Bizler counter strike konusunda başarılı bir ülkeyiz oyuncular olarak da oldukça bireysel başarılara sahibiz. Şu anda bu oyun büyük bir güncelleme için gündemde, ancak henüz bu güncelleme test edilmedi.

Başlangıçta herhangi bir skill seti yok ve 10 adet rekabetçi ile oyun oynamanız gerekiyor. Yetenek havuzuna giriyorsunuz. Yetenek havuzunuza alıştıktan sonra insanlar sizin yetenek havuzunuza göre oyunlarınıza gelecek ve siz de onlarla oynayacaksınız. Oyunun günümüzdeki en büyük rakibi olan VALORANT oyunudur, FPS oyunlarının başını çeken bu ikilinin arasındaki rekabet yüksektir, VALORANT’ın Cs:Go’ya göre farkı her karakterin skilleri olmasıdır, her karakterin kendine ait özellikleri vardır, bir sonrak güncelleme ile VALORANT’a yeni hero gelmesi beklenmektedir, Valorant yeni ajanı ise Mage isminde olacağı söyleniyor

Cs Go Fps Sabitleme Kaldırma

Bu oyunda bazen bilgisayarlar oyunu kaldıramayabilir. Bilgisayar oyunu kaldırsa da donma yapabilir. Bu yüzden bilgisayarınızın bazı ayarlarıyla oynamak yerine oyunda bazı değişiklikler yaparak aynı oyunu donmadan sıkıntısız oynayabilirsiniz. Fps yi sabitlemek için fps_max0 kodunu kullanabilirsiniz. Fps yazdığınız da size uygun olan çıkmaktadır. Bu yöntemi kullanmak istemeyenler vsync  yi de kapatabilir. Ekran kartının sürüleri kısmına girin. Oyunun içindeki grafik ayarları kısmına tıklayın. Vsync yi oradan kapatabilirsiniz. Bunun ismi dikey eşitleme olarak da bilinmektedir. İşte cs go fsp sabitleme kaldırma bu şekilde yapılmaktadır. İhtiyacı olan her oyuncu bu adımları takip ederek kaldırabilir ya da sabitleme yapabilir.

Cs Fps Sabitleme

Fps değeri sürekli olan değişen bir şeydir. Bunun sabitlenmesi oyun oynayan kişilere daha rahat bir oyun deneyimi sunmaktır. Fps sabitlemesi yapmak için bilgisayarınızın eski ya da yeni olması önemli değildir. Herkes cs fps sabitleme yapabilir. Bunun amacı genel olarak oyunu sabit deneyim düzeyinde tutmayı hedefler. Sabit deneyim düzeyinde olmayan oyun donar ve hareket yavaşlığı yapar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir