Gabile Giremiyorum (Çözümü) ✔️
 1. Anasayfa
 2. Güncel

Gabile Giremiyorum (Çözümü) ✔️

0

Gabile Giremiyorum

Eş cinsellerin sohbet platformu olan Gabile giremiyorum, Nasıl giriş yaparım? Gabile nasıl girebilirim? sorularının cevabını sizlerle paylaşacağız.

Gabile Giremiyorum

Gabile, binlerce kullanıcısı olan eş cinsel kişilere yönelik olarak kurulan bir sohbet sitesidir. Öncelikle belirtmek isteriz ki Gabile devlet tarafından erişime engellenmiş bir platformdur. Eğer sizler de gabileye giriş sorunu yaşıyorsanız sizlere bir kaç alternatiften bahsedeceğiz. Öncelikle VPN indirerek gabileye giriş yapabiliriz. Eğer VPN indirmeden nasıl giriş yapacağım? başka bir yolu var mı? diye soruyorsanız kendisinden VPN’i olan tarayıcı Opera’yı önerebiliriz. Opera‘nın kendi içinde olan VPN’İ açıp Gabile Sohbet’e giriş sağlayabilirsiniz. Eğer bunları yaparsanız Gabileye Giremiyorum sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Cloudflare Radar Nedir?

Gabile Nasıl Girerim?

Gabileye Giremiyorum sorununu gidermeniz için yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler dahilinde sorununuzu çözmek mümkündür. Gabile Giremiyorum sorusunun bir çok nedeni olabilmektedir. LGBT karşıtlarının uygulamayı kötü amaçla kullanıldığını düşünerek şikayet etmesi, spam atması vs gibi nedenlerden dolayı olabiliyor. Ülkemizde yasaklanmış olan bu tarz sayfalara ve uygulamalara VPN ile giriş yapabilirsiniz. fakat bu yasaklanmış uygulamalara girmeniz adli cezalar almanıza sebep olabilir. Uygulamanın asıl amacı LGBT bireyleri için güvenilir bir sohbet ağı kurulmasını sağlamaktır. Daha çok eş cinsel bireylerin tercih ettiği Gabile uygulaması sohbet sayfasına VPN olmadan giriş sağlayamamaktadır.

Gabile giriş yapamıyorum sorununun çözümünü makalemizde sizlerle paylaştık. Bu tarz bilgilendirici içerikler için sayfamıza göz atabilir yorum atabilir ve bu şekilde bizlere yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca Harbor hakkında merak ettiğiniz her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir