Gta San Andreas Araba Modu
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Gta San Andreas Araba Modu

0

Gta San Andreas Araba Modu

Gta San Andreas Araba Modu, Gta Sa Araba Modu, Gta Sa Araba Yaması ile ilgili aradığınız herşeyi burada bulabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz 5 farklı en iyi gta sa araba modu listesini paylaşıyoruz.

San Andreas, muhtemelen GTA serisinin en unutulmaz oyunudur. Gta San Andreas şüphesiz, şimdiye kadar yapılan en iyi oyunlardan bir tanesidir. Oyun ve baş kahramanı olan Carl Johnson’ın pop kültürü referanslarıyla geniş çapta tanınma sağladı. Gta San Andreas oynarken klasik oyun durumundan sıkıldıysanız biraz farklılık katmak oyunun modunu değiştirmek, grafiklerini düzenlemek, arabaları silahları değiştirmek oyunumuza ayrı bir heyecan katacaktır.

Gta Sa Araba Modu

Gta Sa Araba Modu Sizi internette arama zahmetinden kurtarmak için Gta San Andreas Araba Modunda bulunan en iyi 5 araba modelini paylaşmak istedik.

 • Chevrolet Camaro SS 2010 (ANTİ ZOMBİE MOD)
Gta Sa Araba Modu

Tüm Gta Serilerinde olduğu gibi Gta San Andreas‘ta da bir Master Zombie Apocalypse dönüşüm modu bulunmaktadır. Ölümsüz Zombielerden kurtulmanız için bir nimet olan bu araç anti-zombie Chevrolet Camaro’dur.

Bir çim biçme makinesinin bıçaklarıyla otları parçalaması gibi Zombieleri parçalamamız için Chevrolet Camaro SS 2010 aracımız bize çivili bir ön tampon ile sunulmaktadır. Orjinal Modeli Forza Motorsport 4 ten, ancak Zombie Modu için Tuner White Angel için bu şekilde tasarlanmıştır.

 • BMW M4 F82 Liberty Walk 2015
Gta San Andreas Araba Modu

Liberty Walk, Araba Tuning endüstrisinde en tanınan isimlerden biri haline gelmeyi başardı. Liberty Walk’ın arabalarını Gta San Andreas’ta sürmek gerçekten bir hayli zevkli hale gelmektedir. Orjinal Modeli “NFS No Limits” mobil oyunundan almaktadır. Project NB7’nin bu modu ayrıca, hazır enerji zevklerinize bağlı olarak seveceğiniz veya hiç beğenmeyeceğiniz Monster Energy çıkartması boya içermektedir. İç mekan o kadar ayrıntılı değildir fakat bir hayli güzel olan dış detaylar, özellikle Jant ve Lastikleri bunu telafi etmek için yeterli güzelliktedir.

 • Ferrari LaFerrari 2014
Gta Sa Araba Yaması

Ferrari LaFerrari, İtalyan şirketinin yakıt tütekimini ve CO2 emisyonlarını yüzde 40 oranında azaltmayı başaran ilk hibrit otomobilidir. İnsanların çok yüksek oranda çoğunluğunun gerçek hayatta bu araçlara sahip olması nerdeyse imkansızdır. Ancak Bu mod ile neden bu kadar ulaşılması zor bir araç olduğunu, adının neden Ferrari olduğunu anlayacaksınız.

 • Lamborghini Veneno LP750-4
Gta San Andreas Araba Yaması

Dördüncü Sıradaki Aracımız ise Lamborghini Veneno LP750-4 ‘dür. 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez gösterime çıkan Lamborghini Veneno‘nun tasarımı çok fazla dikkat çekiciydi. Bir arabadan daha çok Hot Wheels arabasına benzemesi oldukça şaşırtıcıydı.

 • Bugatti Veyron 16.4 Super Sport (World Record Edition)
Gta Sa Araba Yaması

Son sıramızda ise bir çoğumuzun adını defalarca duyduğu Bugatti Veyron gelmektedir. Dış görünüşü ile listemizin diğer araçları ile arasında negatif bir görüntüsü olsa da hız konusunda hiç birinden aşağı kalır yanı yoktur.

Gta San Andreas Mod Değişiklikleri

Tuning Mod

Gta Tuning Mod

Gta San Andreas’ın en sevilen özelliklerinden biri, otomobillere yapılan modifiyedir. Normalde oyundaki araçlara hidrolik ve çeşitli parçalar ekleyebiliyor veya rengini değiştirebiliyorsunuz. Bu Mod ile birlikte araçlara çok daha fazla parça ekleyip, istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz.

Skin Selector

Skin Selector

Carl Johnson hepimizin sevdiği ana karakterimizdir ancak yine de oyunu farklı karakterlerle oynamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden Skin Selector isimli bu mod sizlere yardımcı olmaktadır. Modu basitçe anlatmak gerekirse karşınıza gelen menü içerisinden istediğiniz karakteri seçmenizi ve bu karakterin şişman, zayıf, uzun yada kısa veya kaslı bir yapıda olması gibi özellikleri seçip oynamanızı sağlamaktadır. Bu mod ile Claude veya Sweet gibi karakterler de olabilirsiniz.

HD Weapons

HD Weapons

Bu mod ile oyundaki silahların görünümünü değiştirerek silahlarınızı çok net ve daha kaliteli bir görüntüye getirmeniz mümkün. Oyundaki basit 2D silah modellerinin hepsi tamamen değiştiriliyor ve HD bir görüntü haline geliyor. Eğer oyundaki silahların görünümünde bir iyileştirme yapmak istiyorsanız bu mod tam size göre.

Teleport Mod

Teleport Mod

Bu modumuz isminden de anlaşılabileceği üzere Teleport Mod ile istediğiniz yere anında ışınlanabilmenizi sağlıyor. Görevler arası uzun yolculuklar yapmaktan sıkıldıysanız bu mod tam size göre. Yapmanız gereken tek şey bu modu indirip, ışınlanmak istediğiniz yeri işaretlemek. Oyuna devam etmeye başladığınızda karakteriniz otomatik olarak belirlediğiniz alana ışınlanacaktır.

Bu yazımızda Gta sa araba modu, Gta San Andreas Araba Modu, Gta San Andreas oyun modlarından bahsettik. Gta San Andreas indirmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir