Valorant Yeni Ajan Mage ✔️
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Valorant Yeni Ajan Mage ✔️

0

Valorant Yeni Ajan Mage

Valorant Yeni Ajan Mage isimli ajanın yüzü daha önce Bölüm 5 in ilk bölümünde bir oyuncu kartında belirmişti. Bu bilgi doğruysa valorant mage oyuna katılacak bir sonraki kadın ajan olacaktır. Burada açık sarı saçlı ve mor bir elbiseyle resmedilmiştir. Ayrıca elinde sihirli güçlere sahip olduğunu gösteren bir çeşit iksir vardır.

Mage için büyücü yetenekleri gerçekten heyecan verici olsa da, onlar hakkında hala hiçbir bilgimiz yok. Ancak karakterin büyülü yetenekleri nedeniyle, çok renkli animasyon gösterileri ve harika büyülü yetenekler getirmesini bekleyin. Mage ajanı için daha fazla şey öğrenirsek siz değerli valorant oyuncularına haber vereceğiz. Valorant yeni ajan mage hakkında bilgiler sınırlı bulunmaktadır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Valorant’a Yeni Bir Nişancı ve Düellocu Ajan Geliyor: Chamber’a Rakip!
Valorant Yeni Ajan Mage

Valorant

Riot Games‘in ilk FPS oyunu olan Valorant istemcisi(ajanı) sızdırılmış gibi görünüyor. Popüler FPS Bölüm 5 Bölüm 1, geçtiğimiz günlerde oyuncuları ilk Türk karakterleri Fade ile tanıştırdı. Bu yeni ajan henüz yeni olmasına rağmen, Valorant ajanlarının yeni yeni sızıntıları şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Valorant’ın şu anda 20 adet ajanı var. Karakter listesi dört koruma ve kontrolör içerir. Nisan ayında oyuna yeni  gelen ve Türk olan ajan Fade, organizatör olarak yarışa katıldı. Bu nedenle yeni karakterimiz Mage’in Sentinel veya Controller elemeleri olmasını bekliyoruz. Riot’un farklı karakterleri dengelemek istemesi en azından daha mantıklı olurdu.

Valorant Oyunu

Valorant isimli oyun, şimdiki gelecek de yaşanan takım tabanlı, taktiksel bir birinci kişi nişancı oyunu olarak bilinmektedir.  Oyuncular, dünyada bulunan farklı ülkeler ve kültürler için uygun bir grup ajan karakterini somutlaştırır. Ana oyun modunda oyuncular, her biri beş oyuncudan oluşan hücum veya savunma takımlarına atanır. Operatörler, her bir tanesi bir ücret ödemeyi gerektiren benzeri olmayan yeteneklere ve ayrıca öldürme, vurma veya patlatma yoluyla saldırmayı gerektiren benzeri olamayan nihai yeteneklere sahiptir. Her oyuncu her tura birden daha fazla “klasik” silah ve “özel yetenekler” ile başlar. Bir önceki turun sonuçlarına, oyuncunun maruz kaldığı ölümlere ve yol boyunca gerçekleştirilen eylemlere göre para ödeyen oyunun finansal sistemi aracılığıyla ek silahlar ve beceri yükleri satın alabilir.

Valorant Yeni Ajan Mage Ne Zaman Gelecek

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek

Bilindiği üzere Valorant geliştiricileri her yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni değişiklikler ekleyerek oyunun gelişmesini sağlamaktadır. Yeni Ajan Harbor Ne zaman gelecek sorularının cevabını bir başka makalemizde yayınladık, yeni ajanımız Harbor Hint’li bir kontrolcü karakter!

Valorant Yeni Ajan Mage Yetenekleri

Karakterimizin yeteneklerini aşağıdaki Listemizde sizler ile paylaştık.

 • Vizyon Alıcı (C) : Bir bozulma duvar başlatıcısı ekler. Küçük bir bozulma çizgisi oluşturmak için Yangın! Eğer düşmanlar bu Yangın içinden geçerse kısa süreliğine kör olur.
 • Tartarus Çukuru (Q) : Bir Tartarus Şarj cihazı ekle. Yangın, Bölge içindeki oyuncuları yavaşlatır ve biraz hasar verir.
 • Kabarcık (E) : Balonu yetenek tuşuna basarak belirlediğiniz alana yerleştirin. Bu balon belli bir süre geçilemez ve mermi geçirmez bir yeteneğinizdir.
 • Golem (X) : Golem bebeğini kullanmak için Yeteneğinize seçin ve ateşleme tuşuna basın. Yetenek belli bir alanı kapsamakta ve takım arkadaşlarınıza can yenileme sağlar ve rakiplerinize çürüme debuff’ı sağlamaktadır. Belli bir süre veya düşmanlarınız tarafından yok edilene kadar aktif kalabilir.

Bu yazımızda sizlere Valorant Yeni Ajan Mage hakkında bilgiler paylaştık. İsterseniz Buraya Tıklayarak aiminizi geliştirip oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir