İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Valorant’ın yeni ajanı Mage

Valorant’ın yeni ajanı Mage
+ - 0

Valorant Yeni Ajan Mage

Mage isimli ajanın yüzü daha önce Bölüm 5 in ilk bölümünde bir oyuncu kartında belirmişti. Bu bilgi doğruysa valorant mage oyuna katılacak bir sonraki kadın ajan olacaktır. Burada açık sarı saçlı ve mor bir elbiseyle resmedilmiştir. Ayrıca elinde sihirli güçlere sahip olduğunu gösteren bir çeşit iksir vardır.

Mage için büyücü yetenekleri gerçekten heyecan verici olsa da, onlar hakkında hala hiçbir bilgimiz yok. Ancak karakterin büyülü yetenekleri nedeniyle, çok renkli animasyon gösterileri ve harika büyülü yetenekler getirmesini bekleyin. Mage ajanı için daha fazla şey öğrenirsek siz değerli valorant oyuncularına haber vereceğiz. Valorant yeni ajan mage hakkında bilgiler sınırlı bulunmaktadır.

Valorant

Yeni Valorant istemcisi(ajanı) sızdırılmış gibi görünüyor. Popüler FPS Bölüm 5 Bölüm 1, geçtiğimiz günlerde oyuncuları ilk Türk karakterleri Fade ile tanıştırdı. Bu yeni ajan henüz yeni olmasına rağmen, Valorant ajanlarının yeni yeni sızıntıları şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Valorant’ın şu anda 20 adet ajanı var. Karakter listesi dört koruma ve kontrolör içerir. Nisan ayında oyuna yeni  gelen ve Türk olan ajan Fade, organizatör olarak yarışa katıldı. Bu nedenle yeni Valorant Mage bayilerinin Sentinel veya Controller elemeleri olmasını bekliyoruz. Riot’un farklı karakterleri dengelemek istemesi en azından daha mantıklı olurdu.

Valorant Oyunu

Valorant isimli oyun, şimdiki gelecek deyaşanan takım tabanlı, taktiksel bir birinci kişi nişancı oyunu olarak bilinmektedir.  Oyuncular, dünyada bulunan farklı ülkeler ve kültürler için uygun bir grup ajan karakterini somutlaştırır. Ana oyun modunda oyuncular, her biri beş oyuncudan oluşan hücum veya savunma takımlarına atanır. Operatörler, her bir tanesi bir ücret ödemeyi gerektiren benzeri olmayan yeteneklere ve ayrıca öldürme, vurma veya patlatma yoluyla saldırmayı gerektiren benzeri olamayan nihai yeteneklere sahiptir. Her oyuncu her tura birden daha fazla “klasik” silah ve “özel yetenekler” ile başlar. Bir önceki turun sonuçlarına, oyuncunun maruz kaldığı ölümlere ve yol boyunca gerçekleştirilen eylemlere göre para ödeyen oyunun finansal sistemi aracılığıyla ek silahlar ve beceri yükleri satın alabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.