Döküm Tekerlek Modelleri Neler?
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Döküm Tekerlek Modelleri Neler?

0

Döküm tekerlek, farklı malzemelerden ve farklı kaplamalardan yapılabilir. Bu malzemeler ve kaplamalar, tekerleğin özelliklerini belirler. Tekerteker web adresi, teker modellerine rahatlıkla ulaşabilmenizi ve güvenle alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir web adresidir. Bu modellere Tekerteker web adresi üzerinden ulaşabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dökme demir tekerlek

Dökme demir tekerlek, demirin karbonla alaşımlanmasıyla elde edilen bir metaldir. Dökme demir tekerlek, çok ağır, çok sağlam, çok dayanıklı, çok yüksek yük taşıma kapasitesi, çok yüksek sıcaklık dayanımı, çok yüksek aşınma direnci, çok yüksek darbe direnci gibi özelliklere sahiptir.

Dökme çelik tekerlek

Dökme çelik tekerlek, demirin karbon, manganez, silisyum, krom, nikel gibi elementlerle alaşımlanmasıyla elde edilen bir metal olarak geçmektedir. Dökme çelik tekerlek, ağır, sağlam, dayanıklı, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek aşınma direnci, yüksek darbe direnci gibi özelliklere sahiptir.

Dökme alüminyum tekerlek

Dökme alüminyum tekerlek, alüminyumun magnezyum, silisyum, bakır, çinko gibi elementlerle alaşımlanmasıyla elde edilen bir metaldir. Dökme alüminyum tekerlek, hafif, sağlam, dayanıklı, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek aşınma direnci, yüksek darbe direnci gibi özelliklere sahiptir.

Dökme bronz tekerlek

Dökme bronz tekerlek, bakırın kalay, çinko, kurşun, nikel gibi elementlerle alaşımlanmasıyla elde edilen bir metaldir. Dökme bronz tekerlek, ağır, sağlam, dayanıklı, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek aşınma direnci, yüksek darbe direnci gibi özelliklere sahiptir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir