Ejder Vandal Kaç Vp (2024)
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Ejder Vandal Kaç Vp (2024)

0

Ejder Vandal Kaç Vp? Ejder ateşi vandal kaç vp? Valorant Ejder vandal kaç para? Günümüzün en popüler oyunlarından biri olan Valorant Riot Games tarafından tasarlanmış bir savaş oyunudur. İki farklı takımdan oluşan oyunda Saldırı ve Savunma olarak ikiye ayrılan takımlar oyunun 8. turunda yer değiştirir ve 13’e ulaşan takım oyunu kazanır. Valorant oyununda birbirinden farklı yüzlerce kostüm bulunmaktadır. Bu kostümler silahlarınızın görünüşünü daha güzel bir hale getirdiğinden dolayı oyundan daha fazla zevk alacaksınız. Ejder Vandal en çok tercih edilen görünüme sahip silahların başında geliyor. Oyuncuların büyük çoğunluğu Ejder Vandal Kaç Vp? sorusunu bir hayli araştırmaktadır.

Silahlarınızı kostüm alarak daha güzel hale getirmeniz için Valorant VP’ye ihtiyacınız var. Ejder Vandal kaç Vp? sorusuna gelecek olursak 2475 VP’ye Ejder Vandalı satın alabilirsiniz. E-pin sitelerinde önceden belirlenmiş VP’ler olduğundan dolayı Ejder Vandal alabilmeniz için 2500 VP almanız gerekmektedir.

2500 VP aldıktan sonra Mağazanızda bulunan Ejder Vandal ‘ı satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz sitelere bir kaç örnek vermek gerekirse;

Bu yazımızda Ejder Vandal Kaç Vp sorusunun cevabını sizlerle paylaştık. Farklı Valorant Kostümleri görünüşleri ve fiyatları için sayfamızı Buraya tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir