İPhone 14 Pro İmei Kaydı 2024
 1. Anasayfa
 2. Mobil

İPhone 14 Pro İmei Kaydı 2024

0

İPhone 14 Pro ime kaydı nasıl yapılır? En Kolay ime kaydı yapma yöntemi nedir?

İPhone 14 Pro cihazınızda ime kaydı yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Ayarlar > Genel > Dil ve Düzen > İsteğe Bağlı Dil Ekleme’yi seçin.

İsteğe bağlı dil ekleme ekranında, dilinizi seçin ve “İndir” düğmesine tıklayın.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, dilinizi seçin ve “Tamam” düğmesine tıklayın.

Ayarlar > Genel > Dil ve Düzen > Dil Seçimi’ne gidin ve dilinizi varsayılan dil olarak seçin.

Bu adımları takip ettiğinizde, İPhone 14 Pro cihazınızda ime kaydını yapmış olacaksınız. Bu işlem birkaç dakika sürebilir ve cihazınızın internet bağlantısına gereksinim duyabilir.

Eğer ime kaydı yapmak için daha kolay bir yöntem arıyorsanız, İPhone 14 Pro cihazınızda bulunan “Siri” özelliğini kullanarak ime kaydı yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, dilinizi Siri’ye söyleyerek ime kaydını yapabilirsiniz. Bunun için, Siri özelliğini etkinleştirin ve dilinizi söyleyerek ime kaydı yapmayı deneyin

Yurt dışından gelen iPhone imei kaydı nasıl yapılır?

Telefonunuzu ilk satın aldığınızda ve etkinleştirdiğinizde genellikle telefonunuzun IMEI numarasını mobil şebeke operatörünüze veya servis sağlayıcınıza kaydetmeniz önerilir. Bu, telefonunuzun şebekeye düzgün bir şekilde kaydedilmesini ve kaybolması veya çalınması durumunda kolayca takip edilebilmesini sağlamaya yardımcı olur.

Yakın zamanda yurt dışından bir telefon ithal ettiyseniz, telefonu şebekelerinde kullanmak için IMEI numarasını mobil şebeke operatörünüze veya servis sağlayıcınıza kaydetmeniz gerekebilir. IMEI numarasını kaydetme işlemi, kullandığınız mobil şebeke operatörüne veya servis sağlayıcıya bağlı olacaktır. Yurt dışından ithal ettiğiniz bir telefonun IMEI numarasını kaydetmek için izleyebileceğiniz bazı genel adımlar şunlardır:

İçe aktarılan bir telefonu kaydettirmek için herhangi bir özel gereklilik veya prosedür olup olmadığını öğrenmek için mobil şebeke operatörünüze veya servis sağlayıcınıza başvurun. İzlemeniz gereken belirli bir formları veya süreçleri olabilir.

Cep telefonu operatörünüze veya servis sağlayıcınıza telefonunuzun IMEI numarasını verin. IMEI numarasını genellikle telefonda *#06# tuşlayarak veya telefonun arkasındaki veya SIM tepsisindeki etiketi kontrol ederek bulabilirsiniz.

Kayıt işlemini tamamlamak için mobil ağ operatörünüz veya hizmet sağlayıcınız tarafından sağlanan ek talimatları veya gereksinimleri izleyin. Bu, satın alma kanıtı veya diğer belgelerin sağlanmasını içerebilir.

IMEI Nedir? Başkasının eline geçerse ne olur? başlıklı makalemiz için linke tıklayınız

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir