Türkçe Altyazılı Promo 2024 ✔️
 1. Anasayfa
 2. İnceleme

Türkçe Altyazılı Promo 2024 ✔️

0

Promo Film son zamanlarda oldukça popülerlik kazanmıştır. Türkçe Altyazılı Promo film , Türkçe Altyazılı Promo fim izle günümüzde oldukça sık karşımıza çıkan aramalardan biridir. Peki nedir bu Promo Film ? ilk önce bunu açıklayarak onumuza giriş yapmak isterim, Promo bir filmin tanıtımı anlamına gelmektedir buna fragman da dahil, bunun önemi çok yüksektir çünkü filmin izleyicisi yüksek ihtimalle Promo videoların etkisiyle izlenir. Tanıtım videosu olarakta geçen promo filmler en az filmin kendisi kadar önemlidir. Bu yüzden Altyazılı Promo Film izlemek isteyen izleyici sayısı bir hayli fazla. Sizlere gözlemlediğimiz en iyi promo filmleri hem türkçe altyazılı olanları hemde Promo Film Türkçe Dublaj olanları listeledik.

Türkçe Altyazılı Promo

Altyazılı Promo film nedir? ilk önce bunu açıklayarak konumuza giriş yapmak isterim, Promo bir filmin tanıtımı anlamına gelmektedir buna fragman da dahil, bunun önemi çok yüksektir çünkü filmin izleyicisi yüksek ihtimalle Promo videoların etkisiyle izlenir. Tanıtım videosu olarakta geçen promo filmler en az filmin kendisi kadar önemlidir. Sizlere gözlemlediğimiz en iyi promo filmleri derledik.

Türkçe Altyazılı Promo Film

Yabancı Filmler oldukça kaliteli ve büyüleyici senaryolara sahip olsa bile işin içine Türkçe Dublaj girdiği anda orjinal halinden oldukça uzaklaşan bir hal alıyor. Oyuncuların kendi sesleri ve anlık reaksiyonlarda ki ses tonları da sahneler kadar etkileyici olabiliyor. Bu yüzden Altyazılı Promo Filmler de dublajlı hale göre oldukça çok izlenmeye sahiptirler. Bir Diğer yandan da altyazılı filmler dilinizi de geliştirmeye yardımcı olurlar. Kim Film veya Dizi izlerken aynı zamanda dil bilgisini geliştirmek istemez ki?

2- Memory

2- UNCHARTED

3- BELFAST

4- Beyaz Köpekbalığı (Great White)

5- MoonFall

6- Black Adam

7- Everything Everywhere All at Once 2022

8- Şimşek Gibi (Minnal Murali)

9- Memory (Geçmişe Dönüş)

10- Kaçış (Flee)

11- SpiritWalker

Promo Film Türkçe Dublaj

Sizler için önerdiğimiz en iyi Türkçe Dublaj Promo Filmleri ‘ni aşağıda paylaştık. İyi Seyirler.

1- MORBIUS (Türkçe Dublaj)

2- Don’t Look Up (Türkçe Dublaj)

3- The Unforgivable (Türkçe Dublaj)

4- Suikast Treni (Türkçe Dublaj)

5- Böyle Kaldık (Türkçe Dublaj)

6- Lulli (Türkçe Dublaj)

7- Jurassic World (Türkçe Dublaj)

Hem Türkçe altyazılı Promo filmleri hemde türkçe dublajlı promo filmleri sizler için paylaştık. Bizi instagram ve Twitter ‘da takip etmeyi unutmayın. Hem Film hem Dizi izlemek için İnat Tv kurulumunu buradan inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir