WhatsApp, Kalabalık Gruplarda Discord Benzeri Sesli Sohbet Özelliğini Tanıttı
 1. Anasayfa
 2. Güncel

WhatsApp, Kalabalık Gruplarda Discord Benzeri Sesli Sohbet Özelliğini Tanıttı

0

Meta’nın çatısı altında bulunan popüler iletişim uygulaması WhatsApp, 33 kişi ve üzeri kalabalık gruplarda kullanıcılarına heyecan verici bir güncelleme sunuyor. Artık, WhatsApp gruplarında gerçekleştireceğiniz sesli sohbetlerle, Discord‘a benzeyen bir deneyim yaşayabileceksiniz. Bu özellik, katılabilen herkesle kolayca iletişim kurmanıza olanak tanırken, katılamayanlarla da metin mesajları aracılığıyla bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Sesli sohbetin keyfini çıkarırken, grup üyelerini rahatsız etmeden kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Sohbetin üst kısmındaki özel arama kontrolleri sayesinde, hızlı bir şekilde sesi açabilir, kapatabilir veya gruba mesaj gönderebilirsiniz. Bu özellik, arama yaparken diğer grup üyelerine bildirim gitmeyecek ve telefonlarında zil sesi çalmayacak, böylece kullanıcılar rahatsız edilmeden sesli sohbetin tadını çıkarabilecekler.

Ayrıca, bu güncelleme ile birlikte WhatsApp kullanıcıları, 33 kişi ve üzeri kalabalık gruplarda daha önce yaşanmayan bir esnekliğe kavuşuyor. Grubunuzdaki herkesle aynı anda sesli iletişim kurma avantajına sahip olabilir ve bu özellikle büyük etkinlikler, toplantılar veya sadece arkadaşlarınızla eğlenceli bir sohbet için idealdir.

thumbnail
Önerilen Yazı
WhatsApp’a Reklam Geliyor mu? Will Cathcart Açıkladı

WhatsApp, bu yeni özelliği önümüzdeki haftalarda dünya genelinde kullanıcılarına sunacak. Bu sayede, kullanıcılar dünya çapındaki arkadaşları, aileleri ve iş arkadaşları ile daha yakın bir iletişim kurma imkanına sahip olacaklar. WhatsApp’ın bu güncellemesi, kullanıcıların iletişim deneyimini daha da zenginleştirerek, mobil sohbet uygulamalarındaki rekabeti bir adım öteye taşıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir