Apple, iOS 18 ile Yeniliklere Odaklanıyor
 1. Anasayfa
 2. Güncel

Apple, iOS 18 ile Yeniliklere Odaklanıyor

0

Eylül ayında yayımlanan iOS 17 güncellemesi, birçok kullanıcıyı memnun etse de, beraberinde bazı hataları getirmiş ve bu da Apple’ı bir sonraki sürüm üzerinde çalışmaya yöneltmişti. Bloomberg’in haberine göre, iOS 18, Apple‘ın önceki hatalardan ders çıkartarak en iddialı ve ilgi çekici sürüm olma hedefiyle geliştirilmeye devam ediyor.

En İddialı Sürüm Olacak

Ünlü Apple analisti Mark Gurman, Power On bülteninde yaptığı açıklamalarda, Apple‘ın iOS 18’i için “iddialı ve ilgi çekici” ifadelerini kullandı. Gurman’a göre, uzun süredir benzer tasarım çizgisini sürdüren Apple, iOS 18 ile birlikte radikal değişikliklere gitmeyi planlıyor.

iOS 18‘de neler bekleyebileceğimize dair kesin bilgiler henüz netleşmemiş olsa da, Gurman, büyük değişikliklerin daha önceki yıllarda olduğu gibi özel özellikler getireceğini öne sürdü. Bu, güvenlik ve performans iyileştirmelerinin yanı sıra, tamamen yeni tasarımlar ve özelliklerle dolu bir iOS sürümü olabileceği anlamına geliyor.

Gurman’ın ifadelerine göre, Apple’ın üst yönetimi, yeni işletim sistemini “iddialı ve ilgi çekici” olarak tanımladı. Bu, iOS 18’in sadece mevcut özellikleri geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda kullanıcı deneyimini kökten değiştirecek yeniliklere sahip olabileceği anlamına geliyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Vergisiz Telefon Desteği: 9.500 TL Bütçeye En İyi Telefonlar

iOS 18 Ne Naman Çıkacak?

iOS 18’in resmi tanıtımı, geleneksel olarak her yıl düzenlenen Apple’ın WWDC etkinliğinde yapılacak. 2024’ün eylül ayında gerçekleşmesi beklenen etkinlikte, iOS 18’in tüm detayları ve yenilikleri ortaya çıkacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir