Apple’dan Katlanabilir iPad: Teknolojik Devrim Yolda
 1. Anasayfa
 2. Güncel

Apple’dan Katlanabilir iPad: Teknolojik Devrim Yolda

0

Teknoloji dünyasının devi Apple, sürpriz bir hamleyle katlanabilir bir iPad modeli üzerinde çalıştığı haberleriyle gündemde. Katlanabilir akıllı telefon pazarında diğer üreticilere göre geride kalan Apple hayranları, sabırsızlıkla beklenen katlanabilir iPhone’unun duyurusunu beklerken, şirketin katlanabilir bir iPad modelini tanıtacağına dair güçlü işaretler bulunuyor.

Katlanabilir iPad Geliyor

Tedarik zinciri kaynaklarına göre, Apple, uzun bir süredir katlanabilir telefonlar üzerinde çalışsa da, yakın gelecekte katlanabilir ekranlı bir iPad’i piyasaya sürme planları yapıyor. Bu hamle, Apple’ın ürün portföyünü çeşitlendirmesi ve rekabetin önünde olması açısından önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

Öne sürülen bilgilere göre, Apple’ın katlanabilir iPad’i 2024 yılının sonlarına doğru ya da 2025’in başlarında tanıtılacak. Şirket, bu aşamada odak noktasını daha uygun maliyetli bir tasarım elde etmeye yönlendiriyor. Katlanabilir ekranlar konusundaki endişeleri gidermek için ise Samsung ve LG gibi deneyimli tedarikçilerle çalışıyor.

Apple’ın bu yeni katlanabilir iPad modelinin ekranı, tamamen açıldığında 20.25 inç büyüklüğe ulaşacak, böylece kullanıcılara büyük bir ekran deneyimi sunacak. Bu özellik, içeriğin daha büyük ve etkileyici bir şekilde görüntülenmesini sağlayacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple Pay Türkiye’de Kullanma 2024

Apple’ın bu hamlesi, iPad serisini daha da ilgi çekici hale getirerek, mevcut kullanıcılarını memnun etmenin yanı sıra yeni müşteriler çekmeyi hedefliyor. Katlanabilir iPad, mobil cihazların gelecekte nasıl görünebileceğine dair bir ipucu sunuyor ve Apple’ın teknoloji dünyasındaki liderliğini sürdürme isteğini yansıtıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir