Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu 2024 👌
 1. Anasayfa
 2. Güncel

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu 2024 👌

0

Sizler için en fazla tercih edilen ve en geniş kitlelere sahip bilgi paylaşım platformlarından bahsedeceğiz. Peki nedir bu Bilgi Alıyorum bilgi paylaşım platformu? Aklınıza bir şey takıldığı durumlarda veya herhangi bir anda karşınıza çıkabilecek sorunlar için tavsiye alabileceğiniz bir çok bilgi paylaşım platformu bulunmaktadır. Bu platformların en üst seviyesi bir zamanların vazgeçilmezi olan bilgialiyorum com’du. 2019’un sonlarında kurulan ve teknoloji ile ilgili paylaşımlar yapan bu Bilgi Paylaşım Platformu 1 sene faaliyet gösterdikten sonra tutunamamış ve kapanmıştır. Ama bilgi alabileceğiniz bir çok bilgi paylaşım platformu var ve sizlere en çok tercih edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişimde çağ atladık desek yanlış olmazdı. Bu değişim Bilgi alıyorum bilgi paylaşım sitelerini gözler önüne serdi. Aklınıza bir şey takıldığında veya yaşadığınız bir sorunda farklı insanlardan akıl alabileceğiniz bu bilgi paylaşım platformları çok fark etmesek bile hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayabiliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yardım alabileceğiniz platformlara genel bir adlandırma yapmak gerekirse Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu olarak adlandırabiliriz. Bu değişimin ruh sağlığına da etkisi olduğu da bir gerçek. Bu nedenle sizler için en başarılı olan bilgi paylaşım platformu listesini aşağıda paylaştık. Böylelikle aklınıza gelen hemen her konuda bilgi alabileceğiniz çeşitli toplulukları ve forumları keşfedeceksiniz.

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Siteleri

Türkiye’de kullanabileceğiniz çok fazla sayıda forum sitesi ve topluluk bulunmakta. Bu topluluklara sosyal medya üzerinden de erişebilsek dahi fazlasını sunacak belirli siteler ve araçlar bulunmakta. Bunlardan en çok tercih edilenleri sizler için araştırdık ve listemizde paylaştık. Aşağıda sizlere listelenmiş şekilde Bilgi paylaşım platformu sıralamamızdan bahsedelim. Bilgialiyorum com sitesi 1 sene faaliyet gösterdikten sonra yeterli ilgiyi göremediğinden kapanmıştır. Ancak alternatif olarak bir çok Bilgi paylaşım platformu bulunmakta. Teknokeyf.com olarak sizlere en değerli bulduklarımızı aşağıda paylaştık.

Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu

thumbnail
Önerilen Yazı
Türkçe Altyazılı Promo 2024 ✔️

Reddit
bilgi paylaşım platformu nedir?

Aklınıza gelebilecek her türlü paylaşımın olduğu ve hemen her şeyin cevabını bulabileceğiniz bir Bilgi paylaşım platformu Reddit önerilerimizden bir tanesi.

KızlarSoruyor.com
bilgi paylaşım platformu

Adının Kızlar Soruyor olması sizleri yanıltmasın. Hem erkek hem kadınların kullandığı bu platformda genellikle ilişkiler hakkında sorular soruluyor. İster duygusal ister cinsel sorularınıza cevap alabileceğiniz bir web sitesidir.

EkşiSözlük
Bilgi alıyorum bilgi paylaşım

Genelde gençlerin tercih ettiği ve gündemde olan sorularınıza cevap verebilecek en geniş kitlenin olduğu bir forum sitesi olan Ekşi Sözlük Bilgi alabileceğiniz önemli web sitelerindendir.

Vikipedia
bilgi paylaşım platformu

İşte Dünyanın en popüler Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu olan Vikipedia! Geçmişten günümüze tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz ucu bucağı olmayan bir web sitesidir.

Sizlere en çok tercih edilen bilgi paylaşım platformlarından bir kaçından bahsettik. Aklınıza takılan bir yer olursa aşağıda yorum yapabilir ve bize yardımcı olabilirsiniz.

İlginizi Çekebileceğini düşündüğümüz bir başka yazımıza Buradan göz atabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir