İlginizi Çekebilir
Valorant Asil Vandal Kaç Vp? ✔️
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Valorant Asil Vandal Kaç Vp? ✔️

+ - 0

Valorant Asil Vandal Kaç Para?

Riot Games‘in başarılı oyunlarından olan Valorant’ın en sevilen kostümü olan Valorant Asil Vandal Kaç VP?, Asil Vandal Kaç VP? Vandal silahının en güzel kostümlerinin başında gelen Asil Vandal, bir çok oyuncunun favori kostümlerinden biridir. Riot ekibi her ne kadar kostümlerin herhangi bir şekilde vuruş oranına etki etmediğinden bahsetse de, Bu Kostümün vuruş oranını arttırdığı bir hayli konuşulmaktaydı. Bir çok oyuncunun almak istediği bu efektif kostümünün mağazaya gelme oranı geçtiğimiz aylarda yüksek oranda düşürülmüştü. Asil Vandal’ın Mağazaya gelme oranının düşürülmesi bunu az da olsa onaylıyor gibi.

Asil Vandal

Asil Vandal Mağazaya geldiğinde kendinizi bir çok oyuncudan şanslı hissedebilirsiniz. Diğer kostümler ile kıyaslamak gerekirse örnek Yağmacı Vandal’ın Mağazanıza gelme oranı %5 ise Asil Vandal’ın sadece %2’dir Bu da Valorant Asil Vandal‘ın ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Valorant Asil Vandal Kaç vp? Valorant Asil Vandal Kaç Para? Sorularının yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

En İyi Phantom Skinleri

Valorant Asil Vandal Kaç VP?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Mağazanıza gelme oranı oldukça düşük olduğundan Valorant Asil Vandal Kaç VP? diye merak edenler bir hayli fazla.
Asil Vandal‘ı kaç VP’ye alabiliriz? Asil Vandal 1775 VP’dir. Gece pazarını beklerseniz %20-25 indirimle karşılaşabilir ve bundan daha ucuza alabilirsiniz. Ancak gelme ihtimali bir hayli düşük olduğu için gece pazarı sizi uzun süre bekletebilir.

Valorant Asil Vandal Kaç TL?

Valorant Asil Vandal Kaç VP? sorusunun cevabını yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi bir diğer merak edilen soruya gelelim, Valorant Asil Vandal Kaç TL?

1775 VP olan bu Valorant Asil Vandal’ı alabilmek için size 3 farklı seçenekten bahsedelim;

  • Bynogame.com adresinden VP satın alıp Valorant Asil Vandal almak isteyenler 2850 VP’yi 204 TL’ye satın alarak Kostümünüzü mağazanızdan alabilirsiniz. Veya 1450 VP + 740 VP satın alarak 165 TL’ye Valorant Asil Vandal’ınızı alabilirsiniz.
  • Gamesatis.com adresinden VP satın alıp Valorant Asil Vandal almak isteyenler 2850 VP’yi 205 TL’ye satın alarak Kostümünüzü satın alabilirsiniz. Veya 1450 VP + 740 VP satın alarak 163 TL’ye Valorant Asil Vandal’ınızı alabilirsiniz.
  • Foxngame.com adresinden VP satın alıp Valorant Asil Vandal almak isteyenler 2850 VP’yi 210 TL’ye satın alarak Kostümünüzü satın alabilirsiniz. Veya 1450 VP + 740 VP satın alarak 168 TL’ye Valorant Asil Vandal’ınızı alabilirsiniz.

Sizler İçin Valorant Asil Vandal Kaç VP? Valorant Asil Vandal Kaç TL? sorularını cevapladık. Valorant’ın merakla beklenen yeni ajanı MAGE hakkındaki yazımıza bakabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap