Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi ✔️ 
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi ✔️ 

0

Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi

Rockstar Games tarafından geliştirilen Gta San Andreas Görev Geçme hilesi nedir? Gta San Andreas görevlerini nasıl geçebilirim? Görevleri atlamanın en kolay yolu hile kodlarını kullanmaktır. Hile kodlarını kullandığımızda zaman kazandırması için Kaydetme dosyalarını kullanmaktır. Grand Theft Auto San Andreas kısa adıyla GTA San Andreas Rockstar North tarafından tasarlanan ve büyük kullanıcı sayısına ulaşan serinin yedinci oyunudur.

Oyun, oyuncuların çevreyi özgürce keşfedip etkileşime girebildiği açık dünya macera konseptine dayanıyor. Gta San Andreas oyunu annesinin ölümünden sonra eve dönen eski bir gangster olan Carl Johnson’ın hikayesini anlatıyor. Oyun California ve Nevada’da bulunan kurgusal San Andreas şehrinde geçiyor. Oyundaki görevleri hızlı ve kolay bir şekilde geçmeniz için yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz.

Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi

Grand San Andreas Görev Nasıl Geçilir?

Gta San Andreas Görev Geçme hilesi nasıl yapılır? sorusuna buradan ulaşabilirsiniz. Sıkı GTA oyuncuları görevlerini tamamlamak için sayısız saatlerini harcarken sıkılmıyor ve keyif alıyor olsa bile sıradan oyuncular bu görevleri yaparken çok zaman harcayıp bir süre sonra oyundan sıkılabiliyor. Rockstar Games, oyuncuların görevlerini seri bir şekilde atlamalarına izin vermiyor olsa bile bunu yapmanın başka yolları mevcut. Çevrimiçi olarak kolayca bulunabilen bir arşiv dosyası kullanarak bu sıkıştırılmış dosyayı indirip görevlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabiliyorsunuz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gta San Andreas Araba Modu

Grand Theft Auto San Andreas Görev Geçme Hilesi

Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi ‘ni kullanabilmek için kaydetme dosyaları, tamamlanmış görevleri ve diğer oyuncular tarafından açılan özellikleri içerir. Siz bu dosyaları indirip Gta San Andreas dosyaları içine attığınızda tüm bu yapılan görevler ve açılan özellikleri kullanabileceksiniz. Bu yöntem Hile kodu girerek görevleri geçmenizden çok daha iyidir. Çünkü her görevde bu kodu girmeniz gerekecek ve bu da size zaman kaybı yaşatacaktır.

Gta San Andreas Görev Geçme Hilesi çeşitli oyun tamamlama yüzdeleri belirtilerek kullanıcılar tarafından paylaşılmaktadır. Nitekim %100 tamamlanmış dosyaları da bulabilmek mümkündür. Bahsettiğimiz arşiv dosyaları genellikle sıkıştırılmış dosya formatında yer alırlar. Bu nedenle indirdiğimiz dosyayı virüs taramasından geçirip gerekli kontrol yapıldıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederiz. İndirdiğiniz dosyayı açabilmek için WinRar yada 7-Zip programının bilgisayarda hali hazırda olması gerekmektedir. İlgili dosyayı çıkarttıktan sonra Gta San Andreas Dosya komutuna gidin. Ardından indirdiğiniz ve masaüstüne çıkardığınız dosyayı Gta San Andreas klasörü içine gönderin gelen ekranda “Değiştir” Butonuna basın. Bu işlemlerden Sonra hile aktif olacaktır. İndirdiğiniz dosyanın görev tamamlama yüzdesini görebileceksiniz. Bu dosyalar kullanıcıların paylaşımları ile ortaya çıkmıştır. Sizlere Adım adım nasıl yapacağınız aşağıda anlatacağız.

 • İlk olarak Google’a girip Gta San Andreas Kayıtlı oyunlar’ı aramanız gerekiyor.
 • Çeşitli oyun tamamlama yüzdeleri ve %100 oranda tamamlanmış kayıt dosyalarını bulup indirmenizi sağlayacak web sitelerinden herhangi birinden bu dosyayı indirin.
 • Bu kaydetme dosyaları çoğunlukla sıkıştırılmış dosya biçiminde olduğundan, virüs koruma programınızı aktif hale getirip indireceğiniz web sitesinin güvenilirliğini kontrol edin.
 • Dosyayı indirip ayıklamanız için WinRar veya 7-Zip gerekiyor. Bunlardan en az bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir.
 • Dosyayı indirdikten sonra sağ tıklayarak Buraya Ayıkla komutunu verin.
 • Burada bir klasör oluşturulacak, Bu klasörün içeriğini kopyalayın ve C:\Documents and Settings\KULLANICI ADI\Belgelerim\GTA San Andreas Kullanıcı Dosyaları\ konumuna gidin ve kopyaladığınız dosyayı yapıştırın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Gta San Andreas oyununu açın. Gta San Andreas oyununu indirmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Gta San Andreas Nasıl İndirilir?

Gta Sa Görev Geçme Hilesi

Oyun dünyasına 2004 yılında giriş yapan Gta San Andreas milyonlarca kişi tarafından oynandı ve hala günümüzde belirli bir oyuncu kitlesine sahiptir. Gta San Andreas’ı daha keyifli bir hale getirmek isteyen oyuncular Gta Sa Görev Geçme Hilesi kullanmayı tercih ediyor. Çünkü oldukça uzun süren ve bazı görevlerin tek seferde kabul edilmediğini gören kullanıcılar oyundan hemen sıkılabiliyor. Oyunu oldukça fazla oynayan veya uzun zamandır oynayan kullanıcılar için bu pek sorun olmasa da yeni ve zamanı kısıtlı kullanıcılar tarafından bu görevler oldukça can sıkmakta. Bu yüzden sizlere Gta Sa Görev Geçme Hilesi için yukarıda belirttiğimiz yolları takip edip bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 9
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir