Valorant İsim Gizleme
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Valorant İsim Gizleme

0

Valorant İsim Gizleme

Valorant İsim Gizleme , Valorant Kullanıcı adı gizleme, Valorant İsim Gizle gibi soruların cevabını sizlerle paylaştık.

Riot Games‘in ilk FPS oyunu olan ve çok oynanan oyunlarından biri olan Valorant içinde her yaş grubundan oyuncu bulunduran bir Takım oyunudur. Gerek sesli sohbette gerek ise yazılı sohbette takım arkadaşlarınızla birbirinize yardımcı olabilir ve rakiplerinizin nerede olduğunu veya hangi bölgeye bomba kurduğunu söyleyip oyunu kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki her zaman bu düzende gitmeyen oyunumuzda bazen takım arkadaşlarını trolleyen veya herhangi bir kötü oynayışınızda takım arkadaşları arasında büyük tartışmalar yaşanabilmektedir. Eğer tartıştığınız kişiler ile ikinci kez aynı takıma düştüyseniz ve bunu onların fark etmesini istemiyorsanız bu işlemi yapabilirsiniz. Peki bu İsim Gizleme nedir? Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını sizlere aşağıdaki Listede paylaşacağız.

Valorant İsim Gizleme

Valorant İsim Gizleme Nasıl Yapılır

Çoğu oyuncu, bu işlemi gerçekleştirerek diğer kullanıcıların kullanıcı adını görmemesini sağlamak istemektedir. Çünkü Riot Games’in MOBA ve FPS türlerini karıştırarak ortaya çıkardığı bu video oyununun rekabetçi bir yapısı bulunmakta.

Her oyuncu iyi bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmayabilir. Bazıları sizi hedef alarak rahatsız edici söylemlerde bulunabilirler. Nedeni fark etmeksizin rahatsız edilme durumlarınızı düşünerek Valorant oyuncularına bu imkanı tanıyor.

Kullanıcı adınızı gizlemek için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Bu işlemi yapabilmeniz için aşağıya bir liste bırakıyoruz.

Valorant İsim Gizleme
  • Oyuna Giriş Yapın.
  • Ayarları açın.
  • “Genel” sekmesine gelin.
  • Gizlilik” bölümüne gelene kadar aşağı kaydırın.
  • Burada “Adımı grubumun dışındakilerden gizle” seçeneği varsayılan olarak kapalı olacaktır. Bunu “Açık” hâle getirin.

Bu adımları sırasıyla yaptıktan sonra adınız diğer oyunculara seçtiğiniz ajan adıyla gözükecektir. Mesela Sage oynadığınızı düşünürsek diğer oyuncular Kullanıcı adınızı değil Sage ismini görecektir.

Valorant İsim Gizleme Nasıl Yapılır? sorularının cevabını sizlerle paylaştık.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Valorant Yeni Ajan Mage paylaşımımıza da göz atabilirsiniz.

Valorant oyununda aiminizi geliştirip oyundan daha çok zevk alabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap