The Forest Hile Kodları
 1. Anasayfa
 2. Oyun

The Forest Hile Kodları

0

The Forest Hile Kodu

The Forest Hile Kodları; Günümüzde popüler bir video oyunu olan The Forest oyunu için bir çok hile bulunmakta. Oyunun asıl teması hayatta kalmak üzerine olup, barınak yaparak, avlanarak, ve karşımıza çıkan zombileri öldürerek adadan kurtulmaya çalışmaktır. Zombiler hayatta kalmanız açısından zorlu görevlerin başında gelmektedir. Asıl önemli görevimiz zombileri öldürerek adadan kurtulmaktır fakat Zombiler durmadan yenilendiği için bunu başarmak fazlasıyla zordur. Bu yüzden Ölümsüzlük hilesini kullanabilirsiniz, The Forest Hile Kodları yazımızda sizlere en gerekli olan kodları ve nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz.

The Forest Hile Kodu

The Forest Hile Kodları

Hile kodları kurtulmaya çalıştığınız adadan kaçmanız için bir çok yardımcı seçeneğe sahiptir. Bu kodlar sayesinde oyundaki eşyaları sınırsız üzerinize alabilir, hızlı hareket edebilir ve aynı zamanda yapı, bina ve inşaatlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bazı The Forest hile kodları arasında bulunan kodlar ile ölümsüz olarak oyunda kalabilirsiniz. The Forest Hile kodları‘nı kullanabilmeniz için yapmanız gereken bir kaç adım vardır. Şimdi sizlere yapmanız gereken adımlardan bahsedeceğiz. Oldukça kolay yapabileceğiniz bu adımları aşağıdaki paragrafta bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Valorant Yeni Ajan Mage Hakkında Herşey


Bunlardan birincisi oyuna giriş yaptıktan sonra hiç bir tuşa dokunmadan “DEVELOPEDMODEON” kodunu yazmanız gerekmektedir. Bu kodu yazmadan hiç bir hile kodunu çalıştıramayacaksınız. Verdiğimiz kodu yazdıktan sonra ise F1 tuşuna basıp daha sonra sol üst kısımda açılacak olan yerde istediğiniz hile kodunu girebileceksiniz.
The Forest hile kodu’nu girdikten sonra hileniz aktif bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Hile kodları arasında en çok kullanılan “Godmodeon” (Ölümsüzlük) kodudur.
Oyundaki tüm eşyalara yani itemlere sahip olabileceğiniz bir diğer kod ise “loghackon” dur. Girdiğimiz kodların sonundaki “on” kısmı yerine “off” yazarak girmiş olduğunuz kodu deaktif duruma getirebilirsiniz. Milyonlarca oyuncuya sahip olan The Forest oyununda son zamanlarda hile kullanımı bir hayli artmış durumda.

The Forest Hile Kodları ile alakalı yazımızı okudunuz. Diğer paylaşımlarımız için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca günümüzün en çok oynanan oyunlarından olan Valorant’ın en iyi kostümlerine buradan göz atabilirsiniz.

Farklı kodlar için yorum yazabilir ve yenilerini isteyebilirsiniz. Ayrıca diğer oyunlar için paylaşmış olduğumuz yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir