Valorant Harbor (Varun Batra) Açıklandı ✔️
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Valorant Harbor (Varun Batra) Açıklandı ✔️

0

Valorant Harbor (Varun Batra)

Valorant Harbor ne zaman gelecek? sorusunun cevabını detaylı şekilde makalemizde bulabilirsiniz. Oyunun meraklarının sabırsızlıkla beklediği Valorant’ın yeni Ajanı açıklandı. Yeni Ajanın ismi Harbor. Karakterin Hint‘li olduğu söyleniyor. Konuya ilişkin resmi açıklama Twitter’dan yapıldı. Yeni karakterin ismi doğrulandı. Yeni karakterin suyla ilgili özellikler ve yetenekleri olduğu söyleniyor. Valorant Harbor ‘un adı ingilizcede liman anlamına gelmekte. Ayrıca Pearl Harbor ile de bağlantılı olabileceği söylenenler arasında. Nitekim, Pearl Harbor 2. Dünya Savaşında ABD’nin Japonya’daki deniz üssüydü. Japonya’nın bu üsse saldırısıyla ABD savaşa dahil olmuştu. Valorant Harbor ne zaman gelecek? Adının buradan esinlenmiş olabileceği de söyleniyor. Ayrıca  okyanusları delen Hindu tanrısıyla iletişim halinde olacağı da söylenenler arasında. Valorant dünyanın en popüler oyunlarından ve etkisini ise hiçbir zaman kaybetmemektedir. Bunda karakterlerin etkisi, ajanların özellikleri, potansiyelleri ve her zaman kendini yenileme özelliği etkilidir. Ajanların özellikleri sürekli değişmekte, her zaman yeni ajanlar dahil olmaktadır.

Valorant Harbor

Bilindiği üzere Valorant’ın yeni ajanı da oyunun 21. ajanıdır. Valorant oyunun yeni ajanı olan Valorant Harbor için  şu an için milletini, karakterini, özelliklerini tam olarak bilmiyoruz. Sadece tanıtımından tahminlerde bulunuyoruz. Bazı ipuçları bize karakter hakkında fikirler verebilmektedir. Karakterin suyla ilgili olduğu da bu ip uçlarından ortaya çıkmıştır. Biliyorsunuz daha önceki ipuçları karakterin Hintli ve suyla alakalı olduğu yönündeydi, bu iddialar doğrulanmış gibi duruyor. Yeni ajanımız önümüzdeki günlerde yeni dizaynı ve düzenlemesiyle birlikte oyunculara sunulacak. Valorant Harbor ‘u görselde görüyoruz.

Gölselde Valorant’ın yeni Ajanı Harbor bir motorun üzerinde gözüküyor. Etrafında da onu sarmalamış bir daire var. Valorant Harbor ‘un üstündeki sarı renkteki harflerden Hintli olabileceği iddialarının doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Nitekim bunlar hala bir iddia. Valorant Harbor ne zaman gelecek? Bu iddialar 18 Ekim tarihinde belli olacak. Riot’un vereceği resmi bilgiler de karakter hakkında bilgi verecektir. Aslına bakarsınız Valorant oyunu Güney Asya da şuan çok popüler olarak takip edilmektedir. Bu popüler neticesinde tahminlerin tutması da pek uzak gibi durmuyor. 

Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek?

Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek? Valorant’ın Yeni Ajanı’nın 18 Ekim‘de oyuna eklenileceği duyuruldu! Hint’li olduğuna dair bilgiler de sunulmuştur. Ancak şu an için bu bilgilerin doğruları yansıtmadığı söylenebilir. Valorant oyunun diğer oyunlardan ayıran en temel fark: Valorant oyununda her karakterin, yani her ajanın farklı özellikleri, potansiyelleri ve yetenekleri var. Bu da oyunu heyecanlı kılıyor. Ayrıca karakterleri iyi analiz etmeli, onların potansiyellerini iyi bilmeliyiz. Oyunda başarı sağlayabilmek için karakterlerin iyi tanınmasında fayda var.

Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek?

Oyunun bu özelliği oyuncuyu da aktif ve diri tutuyor. Zaten Valorant oyunun meraklarına baktığımızda hepsinin genç nesillerden olduğunu görebiliriz. Yaş aralığı genellikle 15 – 20 arası değişebilmektedir. Tabi bu yaş aralığından daha büyüklerde bu oyunu takip edebilmektedir. Zaten yıllardır aktif olarak sahnede yer alan bir oyundur. Yıllardır aynı heyecan ve aynı ilgiyle olmasının en büyük sebeplerinden biri de sürekli kendini yenilemesidir. Örneğin en sonki tanıtımında karaktere baktığımızda görsellerde değişiklik yapıldığını, yani bir tür yenileşmeye gidiliğini görüyoruz. Arayüzde yapılan bu değişiklik oyuncuların yorumlarına göre oldukça beğenilmiş durumda. Riot Games bu konuyla ilgili değişiklikleri resmi hesabından takipçileriyle paylaştı.  Ortaya çıkarılan yenilikler için özel teknik bir ekibin oluşturulduğunu söyleyen Riot Games, hedeflerinin kalite olarak işlerinin daha iyi görünmesini sağlamak olduğunu aktardı. 

thumbnail
Önerilen Yazı
Valorant İsim Gizleme

Harbor (Varun Batra) Yetenekleri

Valorant Harbor Yetenekleri
 • Çağlayan (C)= Çağlayan yeteneğimiz, tıpkı Riot Games’in diğer popüler oyunu League of Legends’deki Yasuo’nun Rüzgar Duvarını anımsatıyor. Çağlayan’ı fırlattıktan sonra tam menziline ulaşmadan tekrar “C”ye basarsanız daha erken durdurabilirsiniz.
 • Dalgakıran (Q)= Dalgakıran yeteneğimiz, Mermi geçirmeyen bir smoke özelliği görüyor. Q yeteneğini kullandığımız zaman eline fırlatılabilen bir su topu alan Harbor, belirlediği yere su topunu fırlattığında Jett dumanı gibi bir küre oluşuyor. Bu kürenin içinde veya arkasında olsanız bile küremizin kalkanı kırılmadan hasar almaz hale geliyorsunuz. Rakip oyuncular bu kürenin içinde sizi hedef aldıysa size hasar vermek için önce kürenin kalkanını kırması gerekiyor.
 • Taşkın (E)= Taşkın yeteneğimiz, yeteneğimiz, Viper’ın zehir perdesi gibi duvarların içinden geçebilen ve menzili gayet uzun olan bir su perdesi atıyor. Ayrıca Phoenix’in alev perdesi gibi sağa yada sola yönlendirilebiliyor. Bu yeteneğimizi kullandıktan sonra bekleme süresi 40 saniyedir.
 • Kaynama Noktası (X)= Kaynama Noktası yeteneğimiz, Harbor’un ultisini kullandığınız alan içerisinde rakip ajan var ise, çevresinde 3 kez küçük daireler çıkıyor. Eğer rakip oyuncular bu alanın içinden kaçmaz ise sersemletme etkisine giriyorlar.

Valorant Harbor Özellikleri Ne?

Tanıtımdan da Valorant Harbor ‘un sportif, aktivsel özelliklere sahip olduğu da gözüküyor. Tüm dünyada ilgiyle bunca yıldır takip edilen Valorant’ın başarısı da bu karakterlerin sürekli yenilenmesi ve her birinin farklı özelliklere sahip olmasından geliyor. Yayınlanan tanıtım videosundan Valorant Harbor ‘un kontrol uzmanı olduğu görülebiliyor.  Bu kontrol uzmanı geniş alanları kapsayabilen özelliklere sahip olacak.  Valorant Harbor‘un yetenekleri daha önce Ağustos ayında sızdırılmıştı fakat daha sonra bunların sahte olduğu ortaya çıkmıştı. Bu yüzden Valorant oyunun yeni ajanı Valorant Harbor ‘un yeteneklerini şu an için söyleyemiyoruz. Kontrol uzmanı olduğunu net bir şekilde söylebilsekte diğer özellikleri hakkında net bir bilgi verilemiyor. 

Bunun için  oyuncuların fazla beklemesine gerek kalmayacak! Riot Games tarafından yapılan paylaşımda Valorant Harbor ‘un 18 Ekim tarihinde oyuna giriş yapacağını duyurdu. Valorant Harbor ne zaman gelecek? 18 Ekim tarihinde karakterin tüm özellikleri belli olacaktır. Fragmandaki tahminlerin doğru olup olmadığı bu noktada anlaşılacaktır. Valorant karakterlerinin bu kadar ilgiyle takip edilmesinin nedeni de bu gizem ve yenilik anlayışı olduğu da kuşkusuz. Nitekim oyuncular 18 Ekim tarihini iple çekmekte ve karakteri tanımak için sabırsızlanmaktadır. Tıpkı bir dizi gibi diğer bölümü merakla beklenmekte bu da oyuna sinemografik bir hava katmaktadır. Karakterlerin analizleri, özellikleri, performansları bir bütün olarak değerlendirildiğinde oyuncuların sürekli ilgilisi çekmektedir. Hepsinin ayrı ayrı yetenekleri, potansiyelleri vardır. Valorant’taki yeteneklerin tam olarak ne yaptığına girmeden önce, nasıl çalıştıklarını anlamak önemlidir. Valorant Harbor‘un 18 Ekim de bekleyenleri ile buluşacak. Oyuncuları bekleyen bir sürpriz olacak mı, yoksa karakter analizleri doğru mu çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Sizlere Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek? sorusunu detaylı şekilde cevapladık.

Ayrıca Valorant ile ilgili diğer haberlerimiz için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir