X Yapay Zeka Destekli ‘Benzer Gönderileri Gör’ Özelliğini Kullanıma Sundu
 1. Anasayfa
 2. Güncel

X Yapay Zeka Destekli ‘Benzer Gönderileri Gör’ Özelliğini Kullanıma Sundu

0

Sosyal medya devi X, kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirmek ve içerik keşfini kolaylaştırmak için yeni bir adım atıyor. Yapay zeka desteğiyle geliştirilen “Benzer Gönderileri Gör” özelliği, bazı hesaplar için kullanıma sunuldu. Bu yenilik, X’in kullanıcıların ilgisini çeken daha fazla içeriğe kolayca erişmelerini sağlamayı hedefliyor. İşte bu yeni özelliği daha yakından inceleyelim.

X’in Yapay Zeka Destekli ‘Benzer Gönderileri Gör’ Özelliği

X‘in “Benzer Gönderileri Gör” özelliği, yapay zeka teknolojisinin gücünü kullanarak kullanıcıların ilgi alanlarına uygun tweetleri keşfetmelerine yardımcı oluyor. Bu özellik, kullanıcıların takip ettikleri hesapların gönderilerine benzer olan diğer tweetleri keşfetmelerine olanak tanır. Yapay zeka, kullanıcıların tweetlerini ve etkileşimlerini analiz ederek, onların ilgi alanlarına uygun gönderileri önerir. Böylece kullanıcılar, keşfetmeyi sevdikleri yeni içeriklere daha kolay bir şekilde ulaşabilirler.

thumbnail
Önerilen Yazı
X’in Açıkladığı İki Ücretli Yeni Abonelik Paketleri ve Türkiye Fiyatları

Kullanım Kolaylığı

Benzer Gönderileri Gör” özelliği, kullanıcılar için oldukça kolay bir şekilde erişilebilir durumda. Kullanıcılar, bir tweetin altındaki önerilen gönderilere göz atabilirler. Bu önerilen gönderiler, yapay zeka tarafından analiz edilen ilgi alanlarına dayalı olarak kişiselleştirilir. Kullanıcılar, bu özelliği kullanarak takip ettikleri hesapların dışında da ilgi çekici içerikleri keşfedebilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir