ZekAI Yapay Zeka Nedir ve Nasıl Çalışır?
 1. Anasayfa
 2. Yazılım

ZekAI Yapay Zeka Nedir ve Nasıl Çalışır?

0

ZekAI yapay zeka nedir ve nasıl çalışır, son zamanlarda Türkiye’de son derece popüler olan sisteme gelin yakından bakalım.

Yapay zeka, insan gibi davranışlar ve hareketler sergileyebilen makinelerin geliştirilmesi teknolojisinin genel adıdır. Yapay zeka, verilerdeki modelleri tanıyarak tahminler yapabilir, karmaşık veya olağan görevleri otomatikleştirebilir, verileri anlamlandırabilir ve kişiselleştirme sağlayabilir. Yapay zeka, makine öğrenimi ve derin öğrenme gibi alt alanlara sahiptir.

ZekAI Yapay Zeka Platformunun Özellikleri

ZekAI yapay zeka platformu, en son teknolojileri kullanarak size yaratıcı olmanızda ve işinizi geliştirmenizde yardımcı olan bir ekosistemdir. ZekAI yapay zeka platformunun özellikleri şunlardır:

 • ZekAI Yazar: ZekAI yazar uygulaması, size yazdığınız metni tamamlamanızda veya yeni metinler oluşturmanızda yardımcı olur. ZekAI yazar ile kitap, makale, blog, haber, şarkı sözü, şiir gibi çeşitli türlerde metinler yazabilirsiniz. Ayrıca ürün ismi veya açıklaması, reklam metni, sosyal medya gönderisi gibi pazarlama amaçlı metinler de üretebilirsiniz. ZekAI yazar aynı zamanda gramer düzeltme, metni basitleştirme veya çoğaltma gibi ek özelliklere de sahiptir.
 • ZekAI Tasarımcı: ZekAI tasarımcı uygulaması, size sadece kelimeleri kullanarak benzersiz görseller üretmenizde veya mevcut görselleri düzenlemenizde yardımcı olur. ZekAI tasarımcı ile kavramları, nitelikleri ve stilleri birleştirerek orijinal
 • ZekAI Sohbet Botu: ZekAI sohbet botu uygulaması, size sadece kelimeleri kullanarak akıcı ve doğal sohbetler yapabilen bir yapay zeka asistanı oluşturmanızda yardımcı olur. ZekAI sohbet botu ile müşterilerinizle, takipçilerinizle veya arkadaşlarınızla etkileşim kurabilirsiniz. ZekAI sohbet botu aynı zamanda dil, ses ve kişilik gibi özelleştirme seçeneklerine de sahiptir.
ZekAI Yapay Zeka Nasıl Çalışır

ZekAI Yapay Zeka Platformunu Nedir

ZekAI yapay zeka platformu, size birçok avantaj sunar. ZekAI yapay zeka platformunun avantajları şunlardır:

 • ZekAI ile zamandan tasarruf edersiniz: ZekAI yapay zeka platformu, size yaratıcı olmanızda ve işinizi geliştirmenizde yardımcı olurken aynı zamanda harcadığınız vakitten tasarruf etmenizi sağlar. ZekAI ile yazarken 80%, tasarlarken 90% daha hızlı olabilirsiniz.
 • ZekAI ile daha yaratıcı olursunuz: ZekAI yapay zeka platformu, size ilham verirken aynı zamanda yaratıcılığınızı artırır. ZekAI ile fikirler üretebilir, kavramları, nitelikleri ve stilleri birleştirebilir, kişiselleştirme sağlayabilirsiniz.
 • ZekAI ile daha kaliteli işler çıkarırsınız: ZekAI yapay zeka platformu, size en son teknolojileri kullanarak kaliteli işler çıkarmanızda yardımcı olur. ZekAI ile akıcı ve doğal metinler yazabilir, benzersiz ve gerçekçi görseller üretebilir, akıcı ve doğal sohbetler yapabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyor?

ZekAI yapay platformu, birkaç platformu bir araya getirerek ve optimize ederek size sunan bir yapay zeka ekosistemidir. ZekAI, yazma, tasarım ve sohbet gibi farklı alanlarda size yardımcı olacak araçları bir çatı altında toplar. Bu araçlar, en son teknolojileri kullanarak size yaratıcı ve ilham verici çözümler sunar. ZekAI ile zamandan tasarruf ederken aynı zamanda daha kaliteli işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu bağlamda ilgili platformun yapmış olduğunu yapan başka bir oluşum olmadığını da belirtelim. ZekAI nedir ve nasıl çalışır soruları da aslında burada cevaplanmış oluyor. Özellikle ZekAI’ın kurmuş olduğu özelleştirme sistemleri uzun vadede kullanılan yapay zeka platformlarının orijinallerinden bile daha iyi performans verilmesini sağlayabilmekte.

ZekAI Fiyat

ZekAI Yapay Zeka Platformunun Fiyatlandırması

ZekAI yapay zeka platformu, size uygun fiyatlı bir hizmet sunar. ZekAI yapay zeka platformunun fiyatlandırması şöyledir:

 • Ücretsiz Plan: Bu plan ile aylık 1000 kelime yazabilir, 10 görsel üretebilir veya düzenleyebilir, 1000 sohbet mesajı gönderebilirsiniz. Bu plan sınırsız süre için geçerlidir.
 • Temel Plan: Bu plan ile aylık 10.000 kelime yazabilir, 100 görsel üretebilir veya düzenleyebilir, 10.000 sohbet mesajı gönderebilirsiniz. Bu planın aylık ücreti 49 TL’dir.
 • Pro Plan: Bu plan ile aylık 50.000 kelime yazabilir, 500 görsel üretebilir veya düzenleyebilir, 50.000 sohbet mesajı gönderebilirsiniz. Bu planın aylık ücreti 199 TL’dir.
 • Premium Plan: Bu plan ile aylık 250.000 kelime yazabilir, 2500 görsel üretebilir veya düzenleyebilir, 250.000 sohbet mesajı gönderebilirsiniz. Bu planın aylık ücreti 799 TL’dir.

ZekAI nasıl çalışır ve nedir yazımız bu şekildeydi. Ayrıca bu yazıda ZekAI fiyatlandırması konusunda da konuştuk. Yapay zeka konularına ilgi duyuyorsanız Google Bard yazımıza buradan ulaşabilirsiniz, görüşmek üzere!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir